pred-spanim.cz

O krtkovi

Dnes už klasická postava malého Krtečka, který se díky své zvědavosti dostává do veselých i napínavých situací, baví děti a dospělé už několik desítek let. A další díly vznikají postupně i v dnešní době, proto se můžeme těšit např. na Krtečkovo dobrodružství v metru. A proč je Krteček nejen u dětí tak oblíbený? Snad proto, že má dobré srdce a věčně udivené oči. ;)

První díl kresleného seriálu Zdeňka Milera o Krtkovi z roku 1957 si musel chvíli na své pokračování počkat, druhý díl vznikl až v roce 1963 a další přibývaly postupně. Současně také hned s druhým dílem Krtek a autíčko bylo rozhodnuto, že večerníček bude bez komentáře. I díky tomu se večerníček stal brzy oblíbeným také v zahraničí a stále si získává srdce malých i velkých diváků.

V prvním dílu s názvem Jak krtek ke kalhotkám přišel ještě uslyšíme Krtečka mluvit, v dalších už sice Krteček nepoužívá celá slova, ale zase se můžeme těšit na jeho veselý a nakažlivý smích či na jeho udivené "jů". Zažijte veselá dobrodružství s Krtečkem tady u nás!

O krtkovi (41)

O krtkovi (41)

41. Krtek ve snu

více >>>

 
O krtkovi (42)

O krtkovi (42)

42. Krtek a narození

více >>>

 

O krtkovi (43)

43. Krtek a houby

více >>>

 
<< předchozí  |   1 2 3 4 5
strana: 5 / 5   celkem: 43 záznamů

 

2011 - 2019 Garth